Minimalistická, ženská, přirozená, čistá, nadčasová, a hlavně do detailu promyšlená! To jsou slova, která dokonale definují novou značku NIIKA Details.

 

Příběh značky NIIKA se začal psát v roce 2019. Cílem bylo vytvořit e-shop se šperky, které by odrážely současné trendy a zároveň nebyly obyčejnou bižuterií. Chtěli jsme na trh přinést kvalitní šperky za rozumnou cenu s nadčasovým designem. Začali jsme proto hledat potenciální dodavatele stříbrných šperků, které by splňovaly naše představy.

 

Minimalistické šperky, které se dají vzájemně kombinovat, se tak staly ideálním produktem pro náš e-shop. Většina šperků je vyrobena ze stříbra o ryzosti Ag 925/1000, proto se s bižuterií nedají porovnat. Jsou kvalitní, cenově dostupné a díky svému jemnému a minimalistickému designu vhodné i pro každodenní nošení.

 

Na našem e-shopu najdete šperky, které pro vás pečlivě vybíráme od několika zahraničních dodavatelů. Naším cílem je ale postupně směřovat výrobu šperků do České republiky případně na Slovensko. Proto nyní hledáme šikovné české /slovenské zlatníky, kteří by se rádi podíleli na naší značce. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat přes e-mail niika@niika.cz. Budeme moc rádi za každou zprávu či podnět! 

 

Vaše NIIKA

Fall in love with details.