Vrácení / Výměna

 

Pokud Vám šperk nesedí nebo nevypadá tak, jak jste si představovali, máte po obdržení své objednávky 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodů. 

 

Zboží prosím pečlivě zabalte spolu s dokladem o nákupu (faktura), na který napište Vaše číslo bankovního účtu, kam budete chtít vrátit peníze. V případě výměny, napište na fakturu, za co si přejete šperk vyměnit. Pokud zboží včetně obalu vrátíte v poškozeném stavu, vyhrazujeme si právo na stržení vzniklé škody.

 

Balíček nám prosím zašlete zpět nejlépe přes Zásilkovnu na výdejní místo Bělohorská, Praha 6 – Zdravá výživa. Případně můžete balíček poslat zpět i poštou na adresu:

NIIKA Details s.r.o. – Veronika Hložánková
Mládeže 12
169 00 Praha 6

 

Budeme rádi, když nás o vrácení také informujete předem e-mailem na info@niika.cz.

 

Peníze obdržíte zpět do 14 dnů od okamžiku, kdy vyzvedneme Váš balíček.

 

 

 

Reklamace

 

Pokud je se zbožím něco v nepořádku, dejte nám o tom prosím neprodleně vědět e-mailem na info@niika.cz. Poskytneme Vám kód pro bezplatné vrácení zásilky přes Zásilkovnu (platí pouze pro reklamace). Výdejní místo pro doručení vrácených zásilek je Bělohorská, Praha 6 – Zdravá výživa. 

 

Případně nám můžete balíček zaslat zpět poštou na adresu:

NIIKA Details s.r.o. – Veronika Hložánková
Mládeže 12
169 00 Praha 6

 

Do balíčku prosím vložte doklad o nákupu (fakturu) a přímo na něj napište důvod reklamace. Stručně popište vzniklou vadu a připište jakou formou chcete reklamaci vyřešit – vrácení peněz / výměna za nový kus / výměna za jiný šperk. V případě vrácení peněz, napište na fakturu i číslo Vašeho bankovního účtu, kam budete chtít vrátit peníze.

 

Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 kalendářních dnů. Zákonná záruční doba je 24 měsíců od zakoupení zboží.