Piercing do ucha jako cool módní doplněk. Kam jej umístit a jak ho vhodně zkombinovat?

Počasí nám napovídá, že léto je tu co nevidět. Přemýšlíte, jak docílit dokonalého looku?
Oživte vaše ucho piercingem ! Není se čeho bát. Naproti jiným piercingům patří tento zákrok k těm šetrnějším a jeho výsledek opravdu stojí za to. S piercingem v uchu si pak můžete snadno hrát, skládat náušnice dle vaší libosti a stylu a dotvářet tak dokonalý look.

 

TYPY PIERCINGŮ

Nejprve je na vás, jaké místo pro piercing na vašem uchu zvolíte. Troufáme si říct, že vhodných umístění je tolik, že u jednoho určitě nezůstanete. Nechte se inspirovat typy piercingů do ucha podle umístění. Ty nejoblíbenější jsou rozhodně Helix a Tragus.

 

PÍCHNUTÍ A HOJENÍ  

Piercing do ušní chrupavky se provádí jedině pomocí vpichu, který je tak lépe kontrolovatelný a  nepoškozuje okolní tkáň. Přejděme tedy k samotnému píchnutí piercingu, které prosíme nechte na  odborníkovi. Můžete navštívit buď to přímo piercingové či taterské salóny nebo vyhledejte  atestované chirurgy či zdravotní sestry.  

Nehledejte v tom žádnou vědu. Celý proces je raz dva hotový! Ucho i veškeré nástroje si odborník  sterilizuje, speciální fixou pak společně naznačíte umístění, ucho propíchne jehlou a vloží náušnici.  Náušnice z chirurgické oceli je v ceně vpichu a slouží jen dočasně. Po zahojení si ji můžete  vyměnit za svou vlastní.  

  • ranku po dobu hojení čistěte solným roztokem 
  • náušnici nevyndávejte  
  • lehce s ní pohybujte, aby se uvolnil zaschlý tkáňový mok (nezapomeňte mít čisté ruce!)

Hojení je u každého individuální, počítejte ale s několika měsíčním hojením tím, že se jedná o  vpich do chrupavky. Doba se samozřejmě odvíjí i od správné péče. 

 

KOMBINOVÁNÍ  

Jedna z těch nejpříjemnějších věcí u piercingu – výběr a kombinace všech náušnic v jednom uchu.  Nechte se inspirovat! Půjdete po jemnosti, nadčasovosti a eleganci nebo chcete být pořádně výstřední, cool a originální? Stříbro, zlato, kroužky, pecičky nebo řetízky, právě tady se můžete  vyřádit a to do nekonečna. 

 

Bojíte se propíchnutí? Objevte CUFF!  

Ti, kteří se piercingu stále bojí, nezoufejte. I pro vás máme variantu, jak docílit vícero náušnic v  jednom uchu. Seznamte se s CUFF, náušnicí, kterou můžete nosit bez toho, aniž byste si museli  nechat propíchnout další ušní dírku. Jednoduše ji nasadíte kam se vám zlíbí a případně lehce  přitisknete, aby vám náušnice nespadla.